SE Centrum

Forum o telefonach Sony Ericsson, Tuning, Download i wiele więcej


#1 2010-02-16 22:45

kosa2502

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 1

brak dzwonka telefonu-wina softu?

Witajcie :)
Mam taki problem.. wszystkie głośniki działają w 100% ale gdy ktoś do mnie dzwoni to nie słychać dzwonka. Byłem w serwisie i powiedziano mi, że to wina softu. Gdy wgrałem soft to okazało się, że nadal nie działa. Co mam zrobić? :( jaka może być tego przyczyna?
Z góry dzięki za odpowiedzi. :) Pozdrawiam !

Offline

 

#2 2010-02-24 14:54

Perzon

Administrator

1882731
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 66
Model SE: D750i@W800i
Wersja softu: R1BD001
Operator: Orange
WWW

Re: brak dzwonka telefonu-wina softu?

Witam.Jeśli wgranie softa nic nie dało to widzę dwa wyjścia : Albo próbuj zmiany profilu itp albo spróbuj użyć innego dzwięku jako dzwonka


SE D750i + HPM-64 + JBL Accoustic + Kriomag 21.93 + My Own Menu + Sandisc 2GB

Offline

 

#3 2010-06-28 22:49

pilot62

Gość

Re: brak dzwonka telefonu-wina softu?

Poniżej podaję instrukcję naprawy dzwonków dzwonienia. U mnie było dokładnie tak samo, brak dzwonków przy połączeniach i sms-ach. Równiez myślałem, że nie obejdzie się bez wymiany taśmy z głośnikiem. Ale udało się. Wszystko chodzi jak powinno. Poniżej instrukcja naprawy dzwonków:

Odkryłem fajne połączenie akustyk do w890i i naprawy braku dzwonków przy połączeniach

acoustic v2.0 by. Kondzio w890i + juhu07__s_perfect_audio_experience_for_W890i_beta_ 3 + dodatek HD v2.0

Proces wgrywania:
1 Jeśli wgrywaliśmy jakies sterowniki dźwięku to je porostu wszystkie usuwamy. Akustykę(rozpakowaną) kopiujemy(przeciagamy) z dysku twardego programem a2uploader

2 Wgrywamy(kopiujemy) oryginalną akustykę w890i (IFS-settings-acoustic)
(oryginalna akustyka TUTAJ

3 Wgrywamy stery dźwięku acoustic v2.0 by. Kondzio w890i + juhu07__s_perfect_audio_experience_for_W890i_beta_ 3 (IFS-settings-acoustic)

4 Z pliku HD v2.0-"wbxml to ifs-settings-acoustic" wgrywamy uznane przez siebie pliki (ja mam te z folderu "Dynamite Crystallizer"-polecam)

5 Plik csv z folderu "csv to tpa-preset-acoustic" Wgrywamy do tpa-preset.

6 I na koniec wgrywamy customize_upgrade z folderu "xml to tpa-preset-custom"

Myślę że to połączenie akustyk was miło zaskoczy
Testować i oceniać! 
Powodzenia

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora