SE Centrum

Forum o telefonach Sony Ericsson, Tuning, Download i wiele więcej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-02-13 15:12

Perzon

Administrator

1882731
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 66
Model SE: D750i@W800i
Wersja softu: R1BD001
Operator: Orange
WWW

Wgrywanie akustyki

Zmiana akustyki przynosi użytkownikowi wiele korzyści. Telefon zazwyczaj gra głośniej,lepiej słychać basy,oraz dźwięk jest "czystszy".

Oto krótki opis jak szybko i sprawnie wgrać akustykę do swojego telefonu.

Potrzebne będą:
-akustyka (sprawdź jaki ma mieć format w słowniku pojęć)
-Program XS++ (ze względu na jego prostotę)

!!!UWAGA : PRZED PRZYSTĄPIENIE DO OPERACJI SPRAWDŹ CZY BATERIA JEST NAŁADOWANA!!!

Zaczynamy :
1.Odpalamy XS++
2.Klikamy "Connect" i podłączamy telefon z wciśniętym "C"
3.Klikamy "Start FSX"
4.Po wczytaniu się plików i ukazaniu się "drzewka" przechodzimy do IFS/SETTINGS/ACCOUSTIC i wrzucamy tam pobraną przez nas akustykę,i czekamy ok 5 min aż program zakończy prace.
5.Klikamy "SHUTDOWN" i gdy pojawi się niebieski napis "NOW UNPLUG THE PHONE" odłączamy telefon,wyjmujemy i wkładamy baterię i cieszymy się nową akustyką.


SE D750i + HPM-64 + JBL Accoustic + Kriomag 21.93 + My Own Menu + Sandisc 2GB

Offline

 

#2 2011-03-10 19:53

Potrzeba

Gość

Re: Wgrywanie akustyki

Przycisk C na klawiaturze czy na telefonie, o jaki dokłądnie przycisk chodzi!

 

#3 2011-03-15 21:46

mateusz997

Gość

Re: Wgrywanie akustyki

Jak mam wcisnąć te "C" na komórce czy na klawiaturze bo ani tu ani tu nie dam rady a telefon ma byc wlączony czy nie??

 

#4 2011-03-16 19:00

krisu

Gość

Re: Wgrywanie akustyki

na telefonie

 

#5 2011-03-16 19:04

krisu

Gość

Re: Wgrywanie akustyki

MAM pytanie komórkę trzeba wyłączyć ale ile to C trzeba trzymać wciśnięte  bo trzymam ciągle i sie nie podłącza a jak wcisne C i podepne kabel USB i chwile potrzymam C to tez mi nie idzie po 30 sek sie dopiero włącza ale nie chce czytac.  PROSZE O POMOC jak komus sie udalo albo wie co zrobić

 

#6 2011-03-16 19:25

krisu

Gość

Re: Wgrywanie akustyki

a w poradniku pisze ze trzeba naładować baterie na maxa (czy to istotne????) i ze trzeba wyjąć karte pamieci i karte SIM  czy tak trzeba zrobic?????

 

#7 2011-03-18 13:36

mateusz997

Gość

Re: Wgrywanie akustyki

Umnie kolega wgrywał akustyke to mówił ze tylko wyją baterie a potem ja włozył i nie włanczając telefonu tzytrzymuje C i podpina pod USB i mu wszystko działa.

 

#8 2011-11-05 01:53

michu0996

Gość

Re: Wgrywanie akustyki

ja mam dla was lepsza zagadke kumpel podglasnial mi telefon fakt telefon jest glosniejszy !!ALE jak zamkne klapke muzyka sie wylacza i jak do kogos dzwonie lub ktos do mnie ani ja go ani on mnie nie slyszy pomocy jak to naprawic???

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jastrzębia Góra hotel Klinika medycyny estetycznej www.gabinety-stomatologiczne.info.pl ncplusnews